طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل با قیمت مناسب و کیفیت بالا

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل
طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل یا نرم افزار موبایل

تیم طراحی و برنامه نویسی تجاری اپ زیرمجموعه تیم ProgRun با سابقه طولانی و درخشان در زمینه برنامه نویسی به زبان های مختلف و انجام پروژه در زمینه های مختلف این افتخار را دارد تا با طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل (نرم افزار موبایل) در خدمت کاربران عزیز باشد. برای سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل می توانید بر روی دکمه سفارش اپلیکیشن موبایل کلیک کنید و اپلیکیشن خود را سفارش دهید. برای مشاهده نمونه اپلیکیشن های موبایل ما بر روی دکمه نمونه اپلییشن ها کلیک کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن های موبایل و اهمیت داشتن اپلیکیشن های موبایل، قبل از سفارش اپلیکیشن خود می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل در کسب و کارها

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به دلایلی بپردازیم که شما را وادار به داشتن نرم افزار موبایل مخصوص کسب و کارتان می کند.

به هیچ عنوان تفاوتی ندارد که کسب و کار شما بسیار بزرگ باشد یا اینکه یک کسب و کار نو پا باشید. هر کسب و کاری پیش از وب سایت، بی شک به یک اپلیکیشن موبایل مخصوص به خود نیاز دارد. چرا که بدیهی است اپلیکیشن های موبایل به نسبت وب سایت ها برای عموم کاربران در دسترس تر هستند. با استفاده از نرم افزار موبایل، راه ارتباطی کاربران با خدمات شما تنها یک موبایل هوشمند خواهد شد. همین امر باعث می شود نرم افزار موبایل بسیار محبوب شود. چرا که کاربر در هر زمان و مکانی می تواند از خدمات شما استفاده کند و با شما در ارتباط باشد.

شما می توانید خدمات خود را در قالب اپلیکیشن اندروید و همچنین اپلیکیشن IOS به مشتریان ارائه دهید. و دیگر نگرانی از بابت ارائه خدمات خود نداشته باشید.

آیا فقط صاحبان کسب و کارها باید اپلیکیشن موبایل مختص به خود را داشته باشند؟

جواب سوال بالا خیر است. همچنین مخاطبین ما هم در این مقاله تنها فقط صاحبان کسب و کار ها نیستند. بلکه حتی اشخاصی که صاحب کسب و کار نیستند اما ایده هایی دارند که می توانند از آن طریق کسب در آمد کنند هم می توانند ایده خود را خیلی راحت تر و سریع تر با طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل مختص به خود به دست جامعه هدف خود برسانند. شما می توانید ایده های خود را بدون محدودیت در قالب نرم افزار موبایل به کاربران ارئه دهید. و کاربران مخصوص به خود را جذب و در ادامه کسب در آمد کنید.

بیایید دقیق تر به دلایلی بپردازیم که باعث می شود اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل مخصوص به کسب و کار خود بکنید:

همیشه در معرض دید کاربران و مشتریان هدف خود باشید

کسی منکر این ادعا نمی شود که هر شخص زمان زیادی در روز را صرف استفاده از موبایل هوشمند خود می کند. پس بی شک می توان گفت با رشد چشم گیر استفاده از موبایل و مجازی شدن هر چه بیشتر کسب و کارها، آن مشاغلی که در موبایل کاربران هستند شانس بیشتری برای دیده شدن دارند.

برای یک کسب و کار ایده آل ترین حالت این است که دسترسی مشتریان به خدمات آنها، به ساده ترین روش ممکن انجام شود. آیا راه ساده تری جز قرار دادن کسب و کار خود در پراستفاده ترین و در دسترس ترین ابزار (موبایل) مشتریان سراغ دارید؟

پس شانس رشد کسب و کار خود را با طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل بالا ببرید.

یک کانال مستقیم بازاریابی با تک تک کاربران خود خواهید داشت

با ساخت نرم افزار موبایل اختصاصی خود، می توانید به راحتی انواع اطلاعات را به کاربران نمایش دهید. اطلاعاتی مانند، قیمت ها، تخفیف ها، اخبار و غیره. شما هیچ محدودیتی برای نمایش اطلاعات و اخبار مربوط به کسب و کار خود به کاربران ندارید. به علاوه با استفاده از اعلان ها (Notification) می توانید توجه کاربران را بسیار بیشتر به خود جلب کنید.

شما قادر خواهید بود هر زمانی که اراده کنید، به موبایل کاربران خود اعلان ارسال کنید. آنها را از اخباری مطلع کنید و یا حتی آن ها را تشویق به انجام کاری کنید. مثلا خرید یک کالا و یا به اشتراک گذاشتن اپلیکیشن شما به دیگران.

برای مشتریان خود ارزش قائل شوید

در این روزها اکثر انسان ها راحتی خود را در استفاده از اپلیکیشن های موبایل می بینند. کسب و کار ها نیز همگی نیاز به دیجیتالی شدن را با تمام وجود احساس می کنند. کسب و کار ها می دانند که اکنون مردم برای انجام هر کاری ابتدا به سراغ موبایل و اینترنت میروند. پس چه بهتر که خدمات خود را در بستر اینترنت به مشتریان ارائه دهند. شما با طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اختصاصی و ارائه خدمات خود در قالب نرم افزار موبایل به مشتریان خود احترام گذاشته اید. به این صورت که مسیر هموارتری برای ارتباط و درخواست خدمات در اختیار آنها قرار داده اید.

با استفاده از اپلیکیشن موبایل برند سازی کنید

بی شک نرم افزار موبایل شما می تواند باعث شناساندن برند شما به شخص یا اشخاص بسیاری شود. شما می توانید درون اپلیکیشن های موبایل، خود و خدمات خود را به نحوی کاربر پسند و جذاب، تبلیغ کنید. با بازدهی بیشتری نسبت به بیلبورد های خیابانی، تراکت و غیره.

ارتباط کسب و کار با مشتری بهبود می یابد

فرقی نمی کند که چه نوع کسب و کاری دارید و اقدام به فروش چه چیزی کرده اید. مشتریان نیاز دارند با شما صحبت کنند. و چه بهتر که این ارتباط به وسیله پیام رسان ها باشد. ساده ترین و محبوب ترین راه ارتباط در این روز ها، پیام رسان ها هستند. تصور کنید که مشتری شما می تواند در اپلیکیشن موبایل با شما چت کند. این راه ارتباطی بسیار محبوب تر از تماس تلفنی و غیره است.

در رقابت بین همکاران خود پیروز شوید

هنوز هم کسب و کارهای کوچک این باور را دارند که نرم افزار موبایل برای آن ها خیلی کارامد نیست و کمکی به کسب و کارشان نخواهد کرد. شما می توانید با برداشتن گامی بزرگ و مفید (طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل) از همکاران خود پیشی بگیرید و کسب و کار خود رو مدرن و شناخته تر کنید.

شناخت بیشتر از مشتریان و ارائه سرویس بهتر

اپلیکیشن های موبایل این امکان را به شما می دهند که شناخت بیشتری از مشتریان خود بدست بیاورید. با استفاده از اپلیکیشن موبایل شما می توانید رفتار کاربران را رصد کنید. و بسته به رفتار آنها پیشنهاد های مناسب تری به آنها بدهید. این ویژگی باعث می شود مشتریان شما راضی تر باشند و همین امر باعث برگشت مشتری به سوی کسب و کار شما می شود.

فرض کنید یک اپلیکیشن فروش لباس مردانه دارید. اگر مشتری در اپلیکیشن موبایل (اندروید یا IOS) شما، بیش از 3 بار از یک برند لباس خرید کرد، در صورت ارائه محصول جدیدی از آن برند، اپلیکیشن به آن مشتری اطلاع می دهد که از برند محبوب شما محصول جدیدی ارائه شده. این پروسه هم مشتری شما رو خشنود می کند و هم باعث خرید مجدد مشتری و کسب درآمد بیشتر شما خواهد شد.

فعالیت کسب و کار بدون محدودیت زمانی

زمانی که شما کسب و کار فیزیکی دارید شرایط بر فعالیت شما تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال محدودیت زمانی دارید. شما در زمان های خاصی می توانید مغازه فیزیکی خود را باز کنید. مواقعی پیش می آید که اصلا امکان باز کردن مغازه فیزیکی را ندارید و یا شرایط دیگر که شما را مجبور به متوقف کردن موقت کسب و کار خود می کند. اما با استفاده از اپلیکیشن های موبایل شما هیچ محدودیتی در ارائه خدمات ندارید.

در هر ساعتی و یا در هر شرایطی شما می توانید به مشتریان خود خدمات ارائه دهید و یا حتی کاربر جدید جذب کنید.

با دلایلی که ذکر شد هیچ دلیل یا بهانه ای برای نداشتن نرم افزار موبایل مختص به خدمات یا کسب و کارتان وجود ندارد. پس همین حالا دست به کار شوید و برای طراحی و ساخت نرم افزار موبایل اختصاصی خود با ما تماس بگیرید. و یا با کلیک بر روی دکمه سفارش اپلیکیشن زیر، طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل خود را به ما بسپارید.

سوالات متداول در مورد طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

روال سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل به چه نحو می باشد؟

برای سفارش طراحی و ساخت نرم افزار موبایل خود می توانید اینجا کلیک کنید و از طریق فرم مروبطه اقدام نمایید. کارشناسان تجاری اپ در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه و زمان طراحی و ساخت نرم افزار موبایل چقدر است؟

ساخت اپلیکیشن موبایل با توجه به سطح اپلیکیشن و خواسته های شما متفاوت می باشد. هزینه و زمان اپلیکیشن بعد از بررسی دقیق خواسته های شما به شما اعلام می شود.

چگونه می توانم مطمئن شوم که اپلیکیشن موبایل با کیفیت مناسب انجام می شود؟

تمام تمرکز ما به انجام کار با کیفیت مناسب و طبق خواسته مشتری می باشد. و طراحی و ساخت صدها نرم افزار موبایل برای مشتریان بیانگر همین موضوع است. شما می‌توانید با بررسی نمونه اپلکیشن های موبایل ما کیفیت انجام کار در تجاری اپ را مشاهده کنید.

آیا امکان خریدن اپلیکیشن موبایل آماده وجود دارد؟

بله، ده ها سورس نرم افزار موبایل آماده در تجاری اپ با قیمت مناسب وجود دارد. که بلافاصله بعد از خرید آنها لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.

قیمت سورس کدهای آماده اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

قیمت سورس کدهای آماده اپلیکیشن موبایل متناسب با موضوع و سطح پروژه ها متفاوت می باشد. اما به نسبت قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل سفارشی با موضوعات مشابه بسیار ارزانتر می باشد.

تیم تجاری اپ قادر به طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل برای چه سیستم عامل هایی می باشد؟

سیستم عامل های اندروید و IOS.

سفارش پروژه