معرفی نرم افزار گیت کرکن Gitkraken
معرفی نرم افزار گیت کرکن Git Kraken
2019-03-06
معماری mvp در اندروید با کاتلین
معماری mvp در اندروید با کاتلین
2019-03-18

سورس ربات تلگرام جذب بازدید و جذب ممبر ، این ربات برای جذب بازدید واقعی و جذب ممبر واقعی برای کانال های تلگرام توسط تیم تجاری اپ توسعه داده شده است که برای یادگیری شما از نحوه ساخت ربات تلگرام جذب بازدید و جذب ممبر بسیار مناسب می باشد.

سورس ربات تلگرام جذب بازدید و جذب ممبر

ربات تلگرام چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

ربات تلگرام چیست؟

ربات ها مانند برنامه های کوچکی هستند که در تلگرام اجرا می شوند.آنها توسط یک شخص توسعه دهنده با استفاده از  API (واسطه برنامه نویسی برنامه های کابردی) ربات تلگرام  ساخته می شوند.

چگونه ربات تلگرام بسازیم؟

ساختن ربات تلگرام فوق العاده آسان است اما شما حداقل به برخی از مهارت های برنامه نویسی نیاز خواهید داشت.اگر مطمئن هستید که با یک زبان برنامه نویسی آشنا هستید سایت تجاری اپ  برای توسعه دهندگان یک مکان مناسب برای شروع خواهد بود.متاسفانه اگر شما یک توسعه دهنده نیستید روش های جدید و نابی برای ساختن یک ربات کارامد وجود ندارد و میتوانید از نمونه آماده از ربات های تلگرام سایت تجاری اپ استفاده کنید.

یک ربات به من پیام می فرستد چگونه می توانم آن را متوقف کنم؟

اگر نمی خواهید یک ربات تلگرام برای شما پیام بفرستد با خیال راحت آن را مسدود کنید همانگونه که یک کاربر یا شخص را مسدود می کنید.برخی از کاربران تلگرام یک دکمه توقف ربات در سمت راست نمایه ربات دارند.گفته شده که بیشتر توسعه دهندگان ربات دستوراتی را ارائه می دهند که ربات را از کار می اندازند.

آیا ربات های تلگرام امن هستند؟

بله ، ربات ها هیچ تفاوتی با کاربران عادی  که بعنوان مثال در گروه ها با آن ها ملاقات می کنید ندارند.آن ها می توانند نام عمومی ، نام کاربری و تصویر پروفایل  و پیام هایی که شما برای آن ها می فرستید را ببینند.آن ها نمی توانند شماره تلفن شما را ببینند.به طور طبیعی با همه ی ربات ها باید مانند یک بیگانه رفتار کرد ، رمز عبور ، کدهای تلگرام یا شماره حساب های بانکی خود را حتی اگر به صورت دوستانه و صمیمی درخواست کردند به آن ها ندهید.همچنین هنگام باز کردن فایل هایی که توسط ربات ها فرستاده شده مراقب باشید ، همانطور که با یک فرد عادی برخورد می کنید.بعنوان مثال :اگر یک ربات فایلی به اسم OpenMe.exe را برای شما فرستاد آن را باز نکنید.

اگر یک ربات را به گروه خود اضافه کنم می تواند پیام های من را بخواند؟

وقتی ربات ها را به یک گروه اضافه می کنید به دو حالت می توانند کار کنند.به طور پیش فرض ربات ها پیام هایی را که برای آن ها تعریف شده است را می بینند.در این مورد شما شاهد دسترسی به پیام های موجود در لیست اعضای گروه توسط ربات ها نیستید.برخی از ربات ها برای کار کردن اطلاعات بیشتری نیاز دارند بنابراین توسعه دهندگان ممکن است حالت حریم خصوصی را غیرفعال کنند.در این مورد ربات همه ی پیام های فرستاده شده در گروه را خواهد دید و شما شاهد دسترسی  به پیام های موجود در لیست اعضای گروه توسط ربات ها خواهید بود.

کجا می توانم ربات های بیشتری پیدا کنم؟

در حال حاضر فروشگاه رسمی وجود ندارد بنابراین شما میتوانید از سایت تجاری اپ درخواست ساخت ربات تلگرام کنید تا تیم توسعه دهنده ما ربات مورد نطرتان را طراحی کنند.

Api تلگرام

تلگرام دو نوع Api را برای توسعه دهندگان ارائه خواهد داد.ربات Api به راحتی به شما اجازه ساخت برنامه هایی را می دهد که از تلگرام به جای یک رابط استفاده می کنند. (شخصی سازی تلگرام تا بی نهایت) با TDLib Api تلگرام شما اجازه ساخت  یک کاربر سفارشی تلگرام را می دهد.شما میتوانید از هر دو Api بصورت رایگان استفاده کنید.همچنین میتوانید ویجت تلگرام را به وبسایت خود اضافه کنید.

ربات Api

این Api به شما اجازه وصل کردن ربات ها به سیستم تان را میدهد. ربات های تلگرام اکانت های ویژه ای هستند که برای راه اندازی نیاز به شماره تلفن اضافی ندارند.این حساب ها بعنوان یک رابط برای کد در جایی از سرور شما اجرا می شوند.برای استفاده از این شما نیازی به دانستن چیزی درمورد چگونگی کار کردن پروتکل MTPproto ندارید. سرور رابط تلگرام همه ی کدگذاری ها و ارتباط با Api  تلگرام را برای شما انجام خواهد داد.که یک نسخه ساده از تلگرام شما با این سرور از طریق HTTPS را ارائه می دهد ارتباط برقرار خواهید کرد.توسعه دهندگان ربات همچنین می توانند از Api های پرداخت تلگرام برای پرداخت از طریق تلگرام در سرار جهان استفاده کنند.

سورس کد ربات تلگرام جذب بازدید و جذب ممبر

این ربات برای جذب بازدید واقعی و ممبر واقعی برای کانال ها توسط تیم تجاری اپ توسعه داده شده است که برای یادگیری شما از نحوه ی ساخت یک ربات جذب بازدید تلگرام بسیار مناسب می باشد.

نحوه کار ربات جذب بازدید و جذب عضو

این ربات به یک کانال تبلیغات شما متصل میشود و شما باید ربات را مدیر کانال کنید تا ربات بتواند تبلیغات کاربران را به کانال تبلیغاتی شما فوروارد کند. و کاربران موجود در کانال شما آن پست را سین میکنند و با دکمه ثبت بازدید یک بازدید برای خود ثبت میکنند و امتیاز جمع آوری میکنند. و برای گذاشتن تبلیغات در کانال شما ربات به ازای بازدید هزینه دریافت میکند که برای این کار پکیج هایی برای فروش قرار داده شده است.و کاربر برای دریافت بازدید باید یک پکیج خریداری کند یا باید برای جمع آوری امتیاز پست های دیگران که در کانال تبلیغات شما موجود است را سین بزند که ای خود یک بازدید واقعی می باشد. و برای جذب عضو هم باز به طریق بالا خواهد بود با این تفاوت که کاربر عضو کانال ها می شود و به مدت سه روز نمیتواند از آن کانال خارج شود اگر خارج شود امتیاز منفی خواهد داشت.

امکانات ربات تلگرام جذب بازدید و جذب ممبر

 1. عضویت اجباری در کانال
 2. زیر مجموعه گیری
 3. پشتیبانی
 4. فروشگاه و درگاه پرداخت
 5. مشخصات کاربری برای موجودی و غیره
 6. ثبت سفارش تبلیغات
 7. ثبت سفارش ممبر
 8. دریافت بازدید رایگان
 9. انتقال امتیاز به دوستان و یا سایر حساب های خود
 10. پیگیری سفارشات
 11. گزارش کاربران متخلف
 12. ثبت بازدید در کانال

پنل مدیریت ربات تلگرام جذب بازدید و جذب ممبر

 1. بررسی تعداد اعضا
 2. انتقال اعتبار به کاربران
 3. مسدود کردن کاربران متخلف
 4. ارسال تبلیغات در ربات
 5. ارسال پیام همگانی و تکی
 6. گزارشات خرید ممبر و بازدید
 7. فعال و غیر فعال کردن ریات
 8. مدیریت اسپم های ارسالی به ربات

تصاویری از محیط ربات تلگرام

برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید


سورس ربات تلگرام جذب بازدید تلگرام با زبان های زیر توسعه داده شده است.

زبان سی شارپ
با کتابخانه : telegram.bot.dll
و دیتابیس sql server 2017هزینه سورس ربات جذب بازدید و ممبر با زبان سی شارپ : ۱۳۰ هزارتومان
هزینه سورس ربات جذب بازدید و ممبر با زبان سی شارپ و تکنولوژی asp.net  و وب هوک  :۱۷۰ هزارتومان

زبان برنامه نویسی php
دیتابیس mysql
و تکنولوژی وب هوک یا webhook
هزینه سورس ربات جذب بازدید و ممبر با زبان php با تکنولوژی وب هوک : ۱۲۰ هزار تومن

توجه: برای ساخت این ربات، برنامه نویسی وظیفه ای یا برنامه نویسی موازی رعایت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *