برنامه نویسی OPEN GL
برنامه نویسی OPEN GL(طراحی با استفاده از کدنویسی)
2017-01-12
ajax
تکنیک AJAX در طراحی سایت
2017-01-16
برنامه Aqua Data Studio

برنامه Aqua Data Studio

پایگاه داده از ملزومات یک برنامه است. اهمیت آن در حدی است که علاوه بر اینکه شاخه مختص خود دارد و متخصصینی در این زمینه , اما با این حال برنامه نویسان که تنها وظیفه کدزنی را برعهده دارند اما باید دانش خلاصه و مختصری از تحلیل برنامه و ایجاد بانک مناسب را نیز داشته باشند. برنامه های زیادی نیز در این زمینه وجود دارد که یکی از کاربردی ترین برنامه ها برای مدیریت پایگاه داده برنامه  Aqua Data  Studio است که در ادامه بیشتر با ویژگی هایش آشنا خواهیم شد.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی برروی آنها کلیک کنید

Aqua Data Studio(برنامه ای برای مدیریت پایگاه داده)

برنامه کاربردی Aqua Data Studio برای ساخته شده برای  توسعه دهندگان پایگاه داده  , مدیران پایگاه داده (DBAs) و تحلیلگران است.

این برنامه اجازه توسعه, دسترسی , مدیریت و تجزیه و تحلیل بصری داده ها را به شما میدهد  همچنین بدون اهمیت این که شما دادهای خود را در چه برنامه یا چگونه ذخیره کده باشید , به راحتی در Aqua Data Studio قابل دسترسی است.

این برنامه خود را با هر شرایطی وقف داده بدین معنی که تمامی انواع پایگاه داده پشتیبانی میکند , با تمامی سیستم عامل های اصلی کار میکند و از 9 زبان پشتیبانی میکند.

screenshot_charts_open_api

Aqua Data Studio

تجزیه تحلیل بصری Aqua Data Studio این قابلیت را به شما میدهد که داده هایتان را به راحتی هرچه تمام تر و تنها با یک drag & drop ساده تجزیه و تحلیل یا آنالیز کنید.  همچنین میتوانید برای درک و زیبایی بیشتر خروجی,  نتیجه پرس و جو یا query را برروی یک worksheet یا صفحه کار بکشید و یک تصویر زیبا و نموداری که درک کار را برای شما چندین برابر میکند را ایجاد کنید. همچنین میتوانید این تصویر را ذخیره و به اشتراک گذاری کنید.

از ویژگی های مطرح این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • تجزیه و تحلیل بصری
  • بصری ساختن پرس و جوها
  • آماده سازی حجم زیادی از داده ها در هر زمان
  • قابلیت ویرایش اشیا به صورت ویژوال و بصری
  • جدول ویرایشگر داده ها
  • دارا بودن SQL Debugger
  • قابلیت وارد و استخراج کردن(Import and Export)
  • طراحی مدل ER
  • دارای تاریخچه
screenshot_query_analysis_tool-large

Aqua Data Studio

برای دانلود برنامه برروی لینک زیر کلیک کنید

دانلود برنامه Aqua Data Studio

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *