آموزش دریافت خودکار sms در اندروید
سورس کد دریافت پیام تاییدیه به صورت خودکار در اندروید
2017-12-11
جستجو پیشرفته در ریسایکلر ویو با کاتلین
جستجو پیشرفته در ریسایکلر ویو (RecyclerView)
2018-10-28
پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال با سی شارپ

پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال با سی شارپ

پروژه پورت سریال در سی شارپ، در این ساعت از تجاری اپ پروژه ای تحت عنوان پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال در سی شارپ را برای همراهان عزیز اماده کرده ایم که در ادامه می توانید آن را دانلود نماید.

پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال در سی شارپ

در این پروژه (پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال در سی شارپ) دو نوع داده x & y از سمت برد arduino  به کامپیوتر ارسال میشود که از طریق پورت سریال و نرم افزار نمودار آن را به صورت real time رسم میکنید و ما میتوانیم آن را ذخیره کنیم و یا از آن عکس بگیریم و همچنین تمام داده های ارسالی را میتوانیم در یک فایل تکست ذخیره نماییم.

پورت سریال چیست و چه کسانی بیشتر با آن سر و کار دارند؟

پورت سریال یک راه تقریبا ارزان و آسان به جهت ارتباط بین میکروکنترلر ها می باشد ، البته بهتره به جای  میکروکنترلر ها بگیم هر وسیله ای که با میکروکنترلر ساخته شده و در ردیف کامپیوتر شخصی می باشد.و کسانی که در زمینه های الکترونیک و میکروکنترلر ها فعالیت بیشتری دارند طبیعتا با پورت سریال سرو کار بیشتری دارند و به اهمیت آن کاملا واقف هستند.

برد arduino

برد arduino (آردوینو) که بر اساس سخت افزار و نرم افزار منعطف و ساده پایه ریزی و طراحی شده است یک برد اپن سورس است و برای نمونه سازی مناسب می باشد  .

 


اطلاعات پروژه :

حجم پروژه : ۱٫۲۸MB

قیمت پروژه : ۱۴۵۰۰۰ تومان

رمز فایل : www.tejariapp.com

منبع : تجاری اپمطلب دی ال

 

 

کاری از تیم برنامه نویسی و نرم افزاری ProgRun .همچنین کارشناسان ما قادر به انجام پروژه های دیگر در این زمینه نیز می باشند.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *