نرم افزار BCGContolBar
نرم افزار سفارشی سازی برنامه ها BCGControlBar Professional
2017-01-30
نرم افزار برنامه نویسی Xcode
نرم افزار برنامه نویسی Xcode مختص اَپلی ها
2017-02-04
نرم افزار گزارشگیری ASP Report Maker

نرم افزار گزارشگیری ASP Report Maker

نرم افزار های گزارشگیری بسیاری در بازار و در بین برنامه نویسان پرکاربرد و محبوب شده از جمله نرم افزار Stimulsoft که در پست مربوط معرفی شد.  اما مسلما نرم افزاری که مختص یک زمینه برنامه نویسی باشد برای برنامه نویسان در همان زمینه بیشتر کاربرد خواهد داشت برای مثال برنامه نویسان تحت وب ASP برای گزارشگیری میتوانند از برنامه ASP Report Maker که برنامه ای برای گزارشگیری ASP است استفاده کنند به چند دلیل که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ASP Report Maker

نرم افزار گزارشگیری ASP Report Maker برای گزارشگیری در ASP (Active Server Pages)است. این برنامه میتواند یک گزارش وب ASP پویا از Access یا پایگاه های دیگر  ایجاد کند. با استفاده از این برنامه میتوان یک گزارش از جزییات  بانک وب سایت (انواع بانک ها ازجمله SQL Server, MySQL , Oracle , Access) به سرعت و به صورت live ایجاد کرد.

ASP-Report-Maker

ASP-Report-Maker

از ویژگی های دیگر این برنامه میتوان به پشتیبانی نرم افزار گزارشگیری ASP Report Maker از ابزارهایی کارآمدی چون جاوا اسکریپت , چارت ها , چارت های فلش است.

نتیجه تولید شده تماما ASP است و نه DLL سمت سرور یا ActiveX سمت کلاینت. برنامه ASP Report Maker بسیار انعطاف پذیر طراحی شده بنابراین میتوانید از این برنامه برای گزارشگیری حجم زیادی از اطلاعات استفاده کنید و به سلیقه خود نتیجه را شخصی سازی کنید.

و در انتها این برنامه مناسب برای تازه کاران و البته حرفه ای هاست

ASP-Report-Maker_3

ASP-Report-Maker

برای دانلود نرم افزار گزارشگیری ASP Report Maker برروی لینک زیر کلیک کنید

دانلود ASP Report Maker

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *