amira-basic4
معرفی برنامه کاربردی AMIRA (برنامه ای برای علوم زندگی)
2016-12-04
کتابخانه volley در برنامه نویسی اندروید
کتابخانه volley در برنامه نویسی اندروید
2016-12-09

معرفی برنامه کاربردی Proteus (طراحی مدار الکترونیک)

معرفی برنامه کاربردی Proteus

معرفی برنامه کاربردی Proteus

proteus برنامه ای کاربردی و کارآمد برای دوستان الکترونیکی! با استفاده از این نرم افزار میتوانید براحتی انواع مدارها , میکروکنترلرها , میکروپروسسر هارا طراحی و حتی اجرا کرد تا مشاهده نمود در حالات مختلف این مدار چه واکنشی نشان میدهد و جه خروجی خواهد داشت و در صورت وجود هر گونه خطا برنامه را دیباگ کرد در ادامه ویژگی های این برنامه کاملا شرح داده میشود.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی برروی آنها کلیک کنید

Proteus Pofessional

برنامه proteus برنامه است که به شما این اجازه را میدهد تا انواع مدارات الکترونیکی با تنوع دراجزا استفاده شونده الکترونیکی را ایجاد  و نحوه عملکردشان را تست کنید.

همچنین میتوان از این برنامه برای مدل سازی دستگاه های قابل برنامه ریزی مثل microcontroller ها  , microprocessorها , DSP ها و … استفاده  کرد.

pro1

شمارنده اعداد فرد با seven Segment

این نرم افزار دارای بستر طراحی گرافیکی است که به شرح زیر است :

Visual Designer

همانگونه که از نام این محیط پیداست این بستر یک طراح مجازی است که این قابلیت را به کاربر میدهد تا بتواند با استفاده از فلوچارت ها و شبیه ساز ها یک مدار  کامل و انعطاف پذیر را پیاده سازی و اجرا کند.

با این تفاوت که در روش استاندارد از زبان C++ استفاده میشود و همچنین استفاده از میکروکنترلرها برای مبتدیان سختتر خواهد بود .همچنین منابع سخت افزاری کمی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت

از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان به اجرای خط به خط کدها و دیباگ کردنشان و همچنین اضافه کردن انواع کتابخانه های قطعات الکتریکی اشاره کرد.

pro2

Proteus

برای دریافت برنامه و اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید

Get Proteus Professional

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *