پروژه وب سایت آموزش و آزمون آنلاین با php
پروژه وب سایت آموزش و آزمون آنلاین با php
2016-11-18
معرفی برنامه کاربردی Proteus
معرفی برنامه کاربردی Proteus (طراحی مدار الکترونیک)
2016-12-07

هم اکنون تجاری اپ اقدام به معرفی برنامه ای کاربردی در زمینه پزشکی به شما دوستان کرده است. برنامه AMIRA توسط تیم موفق FEI که سابقه  ای در ساخت و آموزش انواع اطلاعات و برنامه های پزشکی دارند(از جمله Auto Slice & View , Tomography , MAPS) ارائه شده و به جرئت میتوان گفت این برنامه امتحان خود را در چندین مرحله پس داده و یکی از بهترین برنامه ها در زمینه ارائه اطلاعات بدست آمده از انواع دستگاه ها و عکس های پزشکی است.در ادامه بیشتر با این محصول آشنا خواهیم شد.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی برروی آنها کلیک کنید

Amira

نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل و تجسم سه بعدی علوم زندگی شما

معرفی برنامه کاربردی AMIRA

معرفی برنامه کاربردی AMIRA

مدت زمان زیادی است که علوم کامپیوتر و برنامه نویسی در تمام بعد های زندگی ما رسوخ کرده.از جمله بعد پزشکی یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین این نرم افزارها برنامه Amira است.

نرم افزار Amira نرم افزار بسیار قدرتمند 3Dاست که برای دستکاری و درک داده های سی تی اسکن , میکروسکوپ  , MRI و بسیاری دیگر از روش های تصویر برداری بکار میرود.

علوم پزشکی به علت نیاز به دقت بالا در ایجاد خروجی معمولا با سرعت پایینی نتیجه را بدست می آورد. اما نتیجه مطلوب حاصل از سرعت کامپیوتر و علم برنامه نویسی در همه زمینه ها برای همه ثابت شده است.

بنابراین میتوان گفت برنامه Amira برنامه ای است که با سرعت باورنکردنی و همچنین انعطاف پذیری بالا در ایجاد تصاویر سه بعدی در حوزه های تحقیقاتی  اعم از زیست شناسی سلولی و مولکولی به علوم اعصاب و مهندسی زیستی استفاده میشود.

از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان به رابط کاربر پسند همراه با تعداد زیادی پارامتر محاسباتی و همچنین نتیجه مطلوب آن اشاره کرد.

نتیجه حاصل از این نرم افزار بسیار به واقعیت نزدیک بوده و اطلاعات دقیقی را به کاربر خواهند رساند حتی میتوان گفت اطلاعات که ممکن است در محیط واقعی به سختی بدست آید با این نرم افزار به راحتی و بدون هیچ خطایی دراختیار کاربر خواهد بود.

معرفی برنامه کاربردی AMIRA

معرفی برنامه کاربردی AMIRA

.

برای معرفی برخی از ویژگی های حال حاظر و آینده این نرم افزار میتوان از موارد زیر نام برد:

  • زیست شناسی سلولی

 اوایل سال 2017 Amira راه حل اختصاصی برای تجزیه و تحلیل دقیق و انعطاف پذیر از داده  هایی که فرایندهای سلولی آزاد میکنند عرضه میکند.

 در حال حاظر محققان  با این نرم افزار قادر به طراحی و تقسیم بندی و تشخیص گردش در راه اندازی آزمایش خاص خود هستند.

  • علوم اعصاب

 این نرم افزار در تجزیه و تحلیل اغلب تصاویر استفاده میشود از قبیل ردیابی و ویرایش رشته ,تجزیه و تحلیلdti , تجزیه و تحلیل پرفیوژن مغز ,ردیابی شی

معرفی برنامه کاربردی AMIRA

معرفی برنامه کاربردی AMIRA

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دانلود نرم افزار به وب سایت زیر مراجعه کنید

وب سایت AMIRA

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *