آموزش دریافت خودکار sms در اندروید
سورس کد دریافت پیام تاییدیه به صورت خودکار در اندروید
آذر ۲۰, ۱۳۹۶

پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال در سی شارپ

پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال با سی شارپ

پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال با سی شارپ

پروژه پورت سریال در سی شارپ، در این ساعت از تجاری اپ پروژه ای تحت عنوان پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال در سی شارپ را برای همراهان عزیز اماده کرده ایم که در ادامه می توانید آن را دانلود نماید.

پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال در سی شارپ

در این پروژه (پروژه اتصال به برد arduino با استفاده از پورت سریال در سی شارپ) دو نوع داده x & y از سمت برد arduino  به کامپیوتر ارسال میشود که از طریق پورت سریال و نرم افزار نمودار آن را به صورت real time رسم میکنید و ما میتوانیم آن را ذخیره کنیم و یا از آن عکس بگیریم و همچنین تمام داده های ارسالی را میتوانیم در یک فایل تکست ذخیره نماییم.

پورت سریال چیست و چه کسانی بیشتر با آن سر و کار دارند؟

پورت سریال یک راه تقریبا ارزان و آسان به جهت ارتباط بین میکروکنترلر ها می باشد ، البته بهتره به جای  میکروکنترلر ها بگیم هر وسیله ای که با میکروکنترلر ساخته شده و در ردیف کامپیوتر شخصی می باشد.و کسانی که در زمینه های الکترونیک و میکروکنترلر ها فعالیت بیشتری دارند طبیعتا با پورت سریال سرو کار بیشتری دارند و به اهمیت آن کاملا واقف هستند.

برد arduino

برد arduino (آردوینو) که بر اساس سخت افزار و نرم افزار منعطف و ساده پایه ریزی و طراحی شده است یک برد اپن سورس است و برای نمونه سازی مناسب می باشد  .

 


اطلاعات پروژه :

حجم پروژه : ۱٫۲۸MB

قیمت پروژه : ۱۴۵۰۰۰ تومان

شماره پشتیبانی : ۰۹۳۷۹۸۴۰۱۶۵

رمز فایل : www.tejariapp.com

منبع : تجاری اپمطلب دی ال

 

1,450,000 ریال – پرداخت آنلاین

 

کاری از تیم برنامه نویسی و نرم افزاری ProgRun . برای اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش پروژه های دیگر می توانید با شماره ۰۹۳۷۹۸۴۰۱۶۵ یا آی دی mtc2013 در تلگرام با ما در تماس باشید.


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *