کتابخانه Volley در برنامه اندروید
کتابخانه Volley در برنامه اندروید
آذر ۱۹, ۱۳۹۵
xamarinlogo
برنامه نویسی موبایل با Xamarin
آذر ۲۷, ۱۳۹۵

معرفی برنامه کاربردی Intellij IDEA (مبدل جاوا)

برنامه کاربردی Intellij IDEA

برنامه کاربردی Intellij IDEA

برنامه Intellij IDEA برنامه ای محبوب جاوا کاران است! با استفاده از این برنامه کمکی میتوانید به راحتی جاوا کد بزنید.به علاوه این برنامه از زبان های دیگری چون Html , Xml ,Css ,Php و .. نیز پشتیبانی میکند. درادامه بیشتر با این نرم افزار آشنا خواهید شد و میتوانید آنرا به راحتی دانلود کنید.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی بر روی آنها کلیک کنید

Intellij IDEA

برنامه Intellij IDEA برنامه ای است برای تبدیل کدهای پرکاربرد جاوا

org-intellij

برنامه کاربردی Intellij IDEA

زبان جاوا نیازی به معرفی ندارد و معرف حضور همگی است!

زبانی قدرتمند و پرکاربرد که وظیفه مدیریت حافظه رو خود به عهده گرفته و دارای ضریب امنیتی بالایی است(برای دریافت آموزش بیشتر این زبان میتوانید به آموزش های موجود در سایت مراجعه کنید)

برنامه Intellij IDEA دارای جنبه های متفاوتی است که به توسعه دهنده برای افزایش کارایی برنامه نویسی اش کمک میکند. این برنامه با دارا بودن ویژگی هایی چون آنالیز قدرتمند کدها و طراحی آرگونومیک برنامه نویس تنها کدنویسی نمیکند بلکه میتواند یک تجربه لذت بخش را داشته باشد.

از ویژگی های نامبرده در وب سایت رسمی Intellij IDEA میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • هوش عمیق

پس از ایندکس کردن Intellij IDEA در کدهای خود میتوانید از پیشنهادات سریع و هوشمندانه آن هنگام کد زدن و تجزیه تحلیل آن استفاده کنید.

کمک های خاص framework

درحالی که Intellij IDEA یک IDE برای جاوا است با این حال او همچنان هم درک میکند و هم پیشنهادات کدنویسی در زبان های شناخته شده دیگر همچون SQL , JPQL , HTML JavaScript و …. را ارائه میدهد.

  • آرگونومی توسعه

در هر طراحی و تصمیمات گرفته شده این احتمال وجود دارد که برنامه با مشکل مواجه شود و متوقف شود و که جلوگیری و به حداقل رساندن این مشکلات در این برنامه لحاظ شده.

  • هوش محبوب

کمکهای برنامه نویسی در Intellij IDEA تنها به کدنویسی ختم نمیشود بلکه به شما کمک میکند تا هنگام اجرای بخش هایی مثل پر کردن فیلدها و جستجو برای یک مولفه و دسترسی به پنجره تنظیمات  و … همچنان بتوانید به تبدیل ادامه دهید.

برنامه کاربردی Intellij IDEA

برنامه کاربردی Intellij IDEA

برای دانلود برنامه کاربردی Intellij IDEA بر روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود برنامه کاربردی Intellij IDEA

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *