logo-aspnetmvc
آشنایی با معماری mvc و asp.net mvc
دی ۷, ۱۳۹۵
داده های JSON
داده های JSON در اندروید
دی ۱۵, ۱۳۹۵

معرفی برنامه کاربردی Icofx(طراحی آیکن)

icofx-icon

icofx-icon

آیکن و اشاره گر ها عناصر مهمی در هر برنامه کاربردی برروی هر پلتفرمی هستند و باعث راحتی کار کاربر با برنامه میشود چون فهم برنامه را برای کاربر راحتتر میکند. همچنین آیکن ها برروی دیزاین و طراحی برنامه نیز کم تاثیر نیستند. مسلما اکثر برنامه نویسان دوست دارند برنامه خود را کاملا سفارشی شده و مطابق سلیقه خود ایجاد کنند. برای ایجاد آیکن مطابق سلیقه برنامه نویس میتوان از برنامه کاربردی Icofx استفاده کرد که کار را بسیار برای شما عزیزان راحت کرده در ادامه بیشتر با این نرم  افزار آشنا خواهیم شد.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی برروی آنها کلیک کنید

معرفی برنامه کاربردی Icofx(طراحی آیکن)

یکی از ملزومات هر برنامه در تمامی زمینه ها آیکن ها و اشاره گر هاست. به عبارتی میتوان گفت این آیکن ها هستند که نقش مهم و اساسی در فهم برنامه توسط کاربر دارند به علاوه زیبایی و جذابیت رابط کاربری را چندین برابر میکند.

یکی از برنامه های کاربردی در ساخت آیکن برای انواع برنامه ها ,برنامه Icofx است که در ادامه چندین ویژگی مهم اساسی این برنامه را شرح خواهیم داد.

icofx1

برنامه Icofx

  • ساخت آیکن و اشاره گر

         ساخت آیکن برای ویندوز و مکینتاش

         پشتیبانی از آیکن های ویندوز با رزولوشن 1024×1024 و از نوع PNG

         تبدلی آیکن های مکینتاش به ویندوز

         پشتیبانی از آیکن های متحرک و ایستا

        قابلیت ایجاد آیکن برای وبلاگ یا وب سایت

  • ویرایشگر پیشرفته

       برنامه دارای یک ویرایشگر تصویر پیشرفته با انواع ویژگی ها از جمله انواع Shape ها,  سایز های مختلف Brush  , قابلیت استفاده از حالت Blending هنگام نقاشی و طراحی به همراه بیش از 40 نوع افکت مختلف. با این برنامه هیچ محدودیتی برای ایجاد آیکن مورد نظر خود ندارید.

.
  • تصاویر

        استفاده از تصاویر از پیش ایجاد شده که ممکن است ساخت آنها چندان راحت نباشد.این ویژگی قابلیت ترکیب تصاویر با لایه های مبتنی بر تصویر را به شما میدهد.همچنین به راحتی میتوانید این تصایر را ویرایش کرده و آنها را مطابق سلیقه خود سفارشی کنید.

  • وارد کردن(Import) صادر کردن(Export) استخراج کردن(Extract)

         یکی از مزایای مهم این برنامه قابلیت تبدیل تصاویر مورد نظر خود به آیکن یا اشاره گر یا حتی تبدیل آیکن به تصویر. این برنامه از تصاویر BMP, PNG, JPG, JPG2000, TIF , GIF پشتیبانی میکند.

  • کتابخانه ای از انواع آیکن ها

          برنامه Icofx یک کتابخانه درون برنامه ای از انواع آیکن ها با تنوع بالا به شما ارائه میدهد تا کار برای شما راحتتر شود و بتوانید در صورت نیاز از انها استفاده کنید و یا آنها را مطابق سلیقه خود ویرایش کنید.

icofx2

برنامه Icofx

برای دانلود این نرم افزار میتوانید برروی لینک زیر کلیک کنید

دانلود ICOFX

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *